Největší showroom Piaggio Group v Praze

AUTO IN logo

Vítáme Vás v největším showroomu Piaggio Group ve střední Evropě!


Jsme nadšení, že Vám můžeme ukázat naše nové prostory, které jsme pro Vás pečlivě připravili.

Nový showroom v Průhonicích Vám nabídne možnost vidět a vyzkoušet si nejnovější modely značek Vespa, Aprilia, Moto Guzzi a Piaggio.

Objevte nabídku motocyklů, které vám zajistí nezapomenutelný zážitek z jízdy. Nabízíme také širokou škálu příslušenství a doplňků.

Náš profesionální a přátelský personál vám rád poradí při výběru toho nejlepšího motocyklu a příslušenství právě pro Vás.

Otevíráme 2.5. 2023

AUTO IN logo

Naše široká nabídka služeb pro Vás

Servis: nabízíme autorizovaný záruční a pozáruční servis pro motocykly. Naši kvalifikovaní technici jsou vyškoleni k tomu, aby poskytovali prvotřídní servis a udrželi vaše motocykly v nejlepším technickém stavu.

Prodej: nabízíme nejnovější modely s nejmodernějšími technologiemi a designem. Naši prodejci jsou k dispozici, aby vám pomohli s výběrem motocyklu, který splní vaše potřeby a přání.

Customizing: chcete svůj motocykl upravit tak, aby odpovídal vašemu stylu a osobnosti? U nás to není problém! Naši odborníci Vám poradí a pomohou Vám vytvořit motocykl, který bude naprosto unikátní.

Testovací jízdy: nejste si jisti, který motocykl je pro vás ten pravý? Nabízíme možnost vyzkoušení.

Nadstandardní služby

Naším cílem je poskytnout maximální komfort a VIP služby našim zákazníkům. Součástí komplexu jsou soukromé kanceláře a relaxační zóny, ve kterých si můžete vyřídit pracovní povinnosti nebo domluvit schůzky během servisního úkonu. Připojte se k bezplatné WiFi a dopřejte si kvalitní kávu a občerstvení z naší vlastní kafeterie.

Vespa

Značka Vespa je světoznámá díky svému italskému stylu a kvalitě, a my jsme hrdí, že Vám můžeme nabídnout širokou škálu skútrů od této prestižní značky. Naše skútry Vespa kombinují elegantní design s vynikající výkonovou a ekologickou účinností, což znamená, že nejenže vypadají skvěle, ale jsou také šetrné k životnímu prostředí. Pokud hledáte skútr pro krátké výlety po městě nebo pro pohodlnou jízdu, Vespa je pro vás dokonalou volbou. Přijďte si k nám prohlédnout naši širokou nabídku skútrů Vespa a najděte si ten, který vám nejlépe vyhovuje!

Aprilia

Značka Aprilia je synonymem pro závodní motocykly a technologické inovace, a my jsme pyšní, že Vám můžeme nabídnout širokou škálu sportovních motocyklů od této prestižní značky. Naše motocykly Aprilia jsou dokonale vyvážené mezi výkonem a kontrolou, což znamená, že si můžete užít maximální adrenalinový zážitek z jízdy, a přitom se cítit naprosto bezpečně. Pokud hledáte sportovní motocykl, který Vám zajistí nejenom výkon, ale i dokonalou kontrolu nad jízdou, Aprilia je pro Vás tou správnou volbou. Přijďte si k nám prohlédnout naši širokou nabídku sportovních motocyklů Aprilia a najděte si ten, který Vám nejvíce vyhovuje!

Moto Guzzi

Moto Guzzi, značka s více než stoletou historií, se zaměřuje na výrobu motocyklů, které jsou ideální pro cestování na dlouhé vzdálenosti. Nabízíme Vám širokou škálu cruiserů a cestovních motocyklů od značky Moto Guzzi, které jsou spojením výkonu, pohodlí a stylu. Každý model je pečlivě navržen s důrazem na pohodlí a výkon, aby Vám poskytl dokonalou jízdní zkušenost na cestách. Pokud hledáte motocykl, který Vám umožní prozkoumat krásy světa na dvou kolech, Moto Guzzi motocykly jsou tou správnou volbou.

Piaggio

Značka Piaggio je synonymem pro ikonické skútry, které se staly nedílnou součástí italského designu. Nabízíme Vám širokou škálu skútrů od značky Piaggio, které kombinují klasický styl s moderní technologií a inovacemi. Piaggio skútry Vám nabízejí dokonalé spojení praktičnosti a stylu, ať už potřebujete rychlou dopravu do práce nebo jen relaxační jízdu po městě. Navíc s vynikající výkonovou a ekologickou účinností jsou skútry Piaggio ideální volbou pro každodenní použití.

Kontaktujte nás

V Oblouku 731
252 43 Praha – Průhonice

+420 608 841 305
piaggio@autoin.cz