BEZKONKURENČNÍ POMĚR VÝKONU A HMOTNOSTI

Aprilia RS 457 hovoří jazykem jezdců, kteří se nebojí chtít víc a jsou připraveni vyzkoušet drsnou motorku a zároveň hledají autentický sportovní zážitek.  Jinými slovy, nabízí nejlepší poměr výkonu a hmotnosti pro ježdění s řidičským průkazem A2. Sportovní motocykl s charakteristickým zvukem a stylem rodiny RS zaujme vyspělou technologií a konstrukcí podvozku zděděnou po supersportovních motocyklech Aprilia. RS 457 je nefalšovanou pozvánkou k ponoření se do fascinujícího světa závodění.

Stáhnout prospekt

RS 457: vyspělá a ostrá

Nekompromisní výkon modelu Aprilia RS 457 je výsledkem špičkových technických řešení, jako je například hliníkový rám, který podpírá motor. Také je tady nastavitelná vidlice a brzdy s dvoukanálovým ABS a dvojitým mapováním, které zajišťují, že budeš mít stroj vždy maximálně pod kontrolou.

Stačí o kousek vyšší výkon a byla by ilegální

Aprilia RS 457 je poháněna nejmodernějším, kapalinou chlazeným paralelním dvouválcovým motorem s dvojitým časováním vačkového hřídele a čtyřmi ventily na válec, který poskytuje výkon 35 KW, což je maximum pro motocykl, který lze řídit s řidičským oprávněním A2. Při suché hmotnosti pouhých 159 kg to dává dohromady poměr výkonu a hmotnosti, díky němuž je Aprilia RS 457 jednoduše nepřekonatelná.

Říkej jí třeba nerd, ale jen na vlastní nebezpečí.

Pokud jde o sportovní výkony, Aprilia RS 457 využívá technologie jako eso v rukávu. Technologii Ride by Wire poprvé představila Aprilia Racing v MotoGP a nyní ji najdete i v modelu 457. Nabízí tři jízdní režimy, které řídí výkon, točivý moment a kontrolu trakce (rovněž se třemi nastaveními)Elektronickou převodovku Quickshift, která je k dispozici ve standardní výbavě, a je také přesně taková, jakou byste od sportovního motocyklu očekávali. 5″ barevný TFT přístrojový panel a podsvícené ovládací prvky na řídítkách zase zajišťují, že ovládací prvky budeš mít vždy po ruce.

Ráfky
Brzdový systém
Poloviční řídítka
Odpružení
Full LED

Poptávka


    Mám zájem o: