VYDEJ SE NA DOBRODRUŽSTVÍ A VYZKOUŠEJ TECHNOLOGII TUAREGU

Čtyři možnosti dobrodružství, Aprilia Tuareg 660 a neocenitelné zkušenosti průvodců Enduro Republic

Aprilia Tuareg 660, navržená tak, aby prozkoumávala svět a uspokojila tvoji touhu po dobrodružství, si žádá, abys ji otestoval a prověřil její jedinečné schopnosti. A jak lépe ji otestovat než s řadou dobrodružství vytvořených k předvedení těchto schopností v jedinečném a rozmanitém kontextu, plném zdánlivě nekonečných prašných cest, zatáček a úchvatných výhledů.

APRILIA MĚSTSKÁ MOBILITA

Vášeň, která nezná hranic

Legendární Aprilia se sice zapsala do historie motocyklů svými skvělými výkony na závodních tratích, ale svou popularitu si získala především na silnici. Aprilia neustále rozvíjí koncept městské mobility a je připravena přidat do tohoto příběhu další kapitolu se svými modely elektrických koloběžek, které jsou ideálním řešením pro každého, kdo má rád nezávislost při pohybu po městě a zároveň se chce vyhýbat dopravním zácpám.

Tuono 660 Factory

Maximální funkce a výkon

Model Tuono 660 Factory s kompletně nastavitelným odpružením, komplexním balíčkem elektroniky a výkonem 100 koní je určen pro jezdce, kteří vyžadují jen to nejlepší. Tento motocykl přináší zážitek z jízdy, která je více vzrušující než kdykoli předtím. Dravý nekompromisní charakter vyjadřují jeho kompaktní rozměry, propracovaný podvozek a nová černá barva Aprilia. Pokud chceš posunout výkon na maximum, tento motocykl je přesně pro tebe.

RS 660 Limited Edition

INSPIROVÁNO ÚSPĚCHEM

Výrazné lakování je inspirováno americkou vlajkou a střídání barev, hvězd a pruhů dodává dynamickému charakteru motocyklu ještě větší vizuální šmrnc. Barevné schéma kopíruje speciální grafiku, s níž se na závodní dráze ve Vallelunze představil jezdec Kaleb De Keyrel, šampion v Twins Cupu. Touto příležitostí byla závěrečná etapa Aprilia RS 660 Trophy, na kterou byl pozván jako uznání za své ohromující vítězství na americké půdě.

SR GT

Každodenní dávka dobrodružství

SR GT je navržený tak, aby uspokojilo touhu po dobrodružství. Bez obav s ním tak můžeš překračovat hranice města a prozkoumávat různé terény. K dispozici je ve verzích SR GT 125 a SR GT 200.

Skladové modely

TUAREG 660

Více

TUONO 660

Více

RSV4

Více

SX 125

Více

RX 125

Více

SR GT

Více