V100 Mandello Aviazione Navale

Limitovaná a číslovaná edice

Speciální verze dostupná pouze v 1913 exemplářích, která oslavuje historické pouto mezi společností z Mandella a námořním letectvem. Se speciál

ním standardním vybavením, exkluzivním lakem inspirovaným stíhacím letounem F-35B a všemi nejnovějšími inovacemi autentického Mandella V100.

V7 Stone Special Edition

MORE THRILLS, ALWAYS V7

Moto Guzzi V7 Stone Special Edition ztělesňuje nejdivočejší a nejodvážnější stránku motocyklů s orlem z Mandella. Svým nezlomným a divokým charakterem je skutečnou poctou legendárnímu sportovnímu dědictví.

„Jízda na motorce je jako určitý druh meditace. Líbí se mi, že nevíš, kde zastavíš. Stačí natankovat trochu benzínu a mít mlhavou představu o tom, kam jedeš. Cesta ti říká, jak máš jet. Na setkání s touto motorkou jsem čekal dlouho. Je to sice jen Rocks’n’Roads, ale mám to rád. – Ewan McGregor“

V7

MORE COLORS, ALWAYS V7

Více než půl století po uvedení svého prvního modelu Moto Guzzi hrdě představuje novou důležitou evoluci v příběhu modelu V7 s vyšším výkonem a komfortem než kdykoli předtím, pro dokonalou kombinaci klasického stylu a moderních technologií.

V9

ŘÍZENÍ JE TAK ZÁBAVNÉ, ŽE NEBUDEŠ CHTÍT ZASTAVIT

Tento motocykl je nabitý novými technologiemi a technickou dokonalostí. Ideální volba pro ty, kdo se nesnaží zůstat nenápadní.Díky kompletně přepracovanému dvouválcovému motoru o objemu 850 cm³, výkonu 65 koní a točivém momentu 73 Nm a vyspělému rámu se jízdní zážitky dostávají na zcela novou úroveň, zatímco po stránce vzhledu přinášejí nové povrchové úpravy, stupačky a sedlo veškerý styl, který bys od motocyklu s orlem z Mandella očekával/a.

V85 TT

Sen na dvou kolech

V85 TT a V8 TT TRAVEL se prostě nedají popsat jinak. Motor splňující normu Euro 5 s vyšším točivým momentem v nízkých a středních otáčkách poskytuje výkon, který je silnější a vzrušující než kdykoliv předtím. Pět jízdních režimů znamená, že i ti nejzkušenější jezdci si najdou něco, co jim zrychlí tep.

Skladové modely