Piaggio MP3

SVEZ SE NA ORIGINÁLU

Od chvíle, kdy Piaggio představilo světu svůj vůbec první tříkolový skútr, neustále posouvá hranice prostřednictvím vytrvalého zdokonalování, jehož cílem je poskytnout vynikající jízdní zážitek. Řada MP3 se stále vyvíjí a nové modely jsou vybaveny prvky ze světa automobilů, jako je tempomat a systém BLIS (Blind Spot Information System), které zvyšují komfort a bezpečnost a vylepšují výkon.

Liberty Baci Perugina 125

Nejromantičtější skútr na světě

Jeden z nejoblíbenějších dopravních prostředků na světě se setkává s ikonickým italským symbolem lásky. Skútr Piaggio Liberty Baci Perugina byl navržen pro každodenní radost, přátelství a samozřejmě také pro dobrodružství.

Feng Chen Wang x Piaggio

Piaggio oznamuje spolupráci s designérkou Feng Chen Wang. Kreativita, inovace a udržitelnost vytvářejí podobu exkluzivní kolekce.

100% Elektrický

Piaggio 1 je předzvěstí nové generace e-skútrů. Připrav se na městskou mobilitu bez emisí, špičkovou kvalitu, moderní technologie, bezpečnostní a další prémiové prvky, které jsou synonymem pro skútry Piaggio.

Skutečné příběhy obyčejných každodenních cest, které se stávají neobyčejnými

PRAKTICKÉ, DYNAMICKÉ, LEHKÉ… A STYLOVÉ

Nové Piaggio Medley vytváří novou třídu skútrů s vysokými koly, která kombinuje výhody agilního a lehkého skútru s výhodami většího a výkonnějšího skútru s vysokými koly.

SVEZ SE NA ORIGINÁLU

Dnes se řada Piaggio MP3 stále vyvíjí a zvyšuje měřítka komfortu, bezpečnosti a výkonu pro jedinečný a nezapomenutelný zážitek z jízdy.

SVEZ SE NA ORIGINÁLU

Dnes se řada Piaggio MP3 stále vyvíjí a zvyšuje měřítka komfortu, bezpečnosti a výkonu pro jedinečný a nezapomenutelný zážitek z jízdy.

MYMOOVER

Dokonalý rozvážkový skútr

Při pomyšlení na městskou rozvážku nás napadá jediné: Mymoover. Díky třem kolům a výklopnému zadnímu kufru je stabilnější a ovladatelnější.

Skladové modely

BEVERLY

Více

MP300

Více

LIBERTY

Více

Piaggio & inovace

ŠPIČKOVÁ TECHNIKA PRO MOBILITU ZÍTŘKA

Navrhujeme inovativní, krásné, efektivní, chytré a udržitelné technologie, abychom vynalezli mobilitu pro budoucí generace. Představujeme si, jak se lidé budou v budoucnu pohybovat, abychom předvídali jejich potřeby a touhy. Dáváme hlas různým kulturám, abychom podpořili rozvoj, znalosti a vyšší kvalitu života.